Meterial Fabric
Yükleniyor...

Hakkımızda

Meterial Fabric olarak, en kaliteli elementlerden en saf ve canlı renklere sahip kumaşları üretmek firma vizyonlarımızdan birisidir. Kalite tesadüf değildir.

SEO Content Strategy
2 Şubemiz
SEO Content Strategy
E-Mağazamız
SEO Content Strategy
2000+ Ürün Çeşidimiz
Photo 1
Photo 2
Photo 3
Photo 4

Bir kumaş markasından daha fazlası..

Yurt içi ve yurt dışı bir çok tekstil firmasının kumaş kategorisinde çözüm ortağı olan İstanbul menşeili markamız, Testkil piyasasındaki dünya devlerinin sezonluk ve özel tasarım projelerinde de aktif bir role sahiptir. Sadece dünya devleri değil tekil ve küçük hacimli işletmelerin de aynı zamanda perakende ve toptan alanında çözüm ortağıdır.

Courtney Alexander

2002 seneesinde Osmanbey'de takribi 25 Metre Kare alanda kumaş kategorisinde ticari faaliyetlerine başlayan Meterial Fabric. Şuan da Osmanbey'de merkez şubemiz, Merter'de showroom mağazamız ve Ürün depomuz ile takribi 2500 Metre kare alanda Tasarım departmanları, Ar-ge (Araştırm ve Geliştirme departmanı) ve diğer bir çok departmanı ile kaliteden taviz vermeyerek sektöre yön vermeye devam etmekdetir.

Sadece toptan ve perakende ürün satışından ziyade, Meterial Kumaş bünyesindeki tasarımcılar ile uluslararası projelerde ve yurt içi konsept çalışmalarda sektöre farklı bir bakış açısı getirererk planlanan ürünlerin üretimini köklü bir ekip ile gerçekleştirmektedir.

Meterial Fabric

Bir kumaş markasından daha fazlası.
Osman Nuri Er

Kuruluş Hikayemiz

İlk Şube
Yüksek Üretim
Merter Showroom
İhracata Başladık
Online Mağaza
3.000.000 Metre Kare
Büyüyen Hacim

İş Ortaklarımız

Meterial Fabric kumaş sektöründe uluslararası ve yurt içi çok sayıda firmanın çözüm ortağıdır.

5 Kıtaya İhracat

Our location

Ürünler hakkında ve satışlarımız hakkında bilgi alın